RockKids
Üye Değilseniz Lütfen Üye Olun Eğer Üyeysenizde Giriş Yapın.. :)
RockKids
Üye Değilseniz Lütfen Üye Olun Eğer Üyeysenizde Giriş Yapın.. :)
RockKids
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

...Copyright ©2009 - 2010 Tüm Hakkı Saklıdır...

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Bjk Tezahüratları (çok az küfür içerir :D)

2 posters
YazarMesaj
By_Chucky
By_ChucKy
By_ChucKy
By_Chucky

Erkek

Bjk Tezahüratları (çok az küfür içerir :D) Empty
MesajKonu: Bjk Tezahüratları (çok az küfür içerir :D)   Bjk Tezahüratları (çok az küfür içerir :D) Icon_minitimeC.tesi Eyl. 06, 2008 10:59 am

Arkadaşlar ben bitti demeden mesaj yazmayınız !! ayrıca yetkili arkadaşlar :D çok küfürlü bulursanız kilitleyin gitsin ama sakın silmeyin !! çöpe de atabilirsiniz :D
----------------------------------------------------------------------------------------
Beşiktaş'ım Senin Arkanda Yürüyoruz

Beşiktaş'ım Senin Arkanda Yürüyoruz, Siyah Beyaz Renklerinle Övünüyoruz, Haydi Bastır Beşiktaşım Bitsin Bu Çile, Şampiyon Olalım Bu Sene

--------------------------------------------------------------------------------
Bir Manitam Olsa

OOOOOO Bir Manitam Olsaaa, Saçları Sarı Olsaaaa, fenerbahçeli Olsa Bir Koysam Kartal Olsaa

--------------------------------------------------------------------------------
Sen Vardın Hiç Birisi Yokken

Sen Vardın Hiç Birisi Yokken, Beşiktaşım Çok Yaşa Sen, Senin İçin Güneşi, Dünyayı, Ay'ı Esir Alırım Ben

Unutmayacağız Seni Son Holigan (Optik Başkan)

Biri Çıkıp Gelse Herşey Yalan Dese, Bu Kapalı Sensiz Mezar Olur Bize, Gittiğin yerlerden Yer Tut Optik Başkan, Unutmayacağız Seni Son Holigan

Uğruna Şehitler Verdik

Uğruna Şehitler Verdik Beşiktaş,Onların Kanları Hep Siyah Beyaz, Bu Akşam İnönü'ye Senin Uğruna, Can Verip Ölmeye Geldik Beşiktaş

Beşiktaş'ı Yazın Hatta Karalayın

Kolpa Haberlerle Yancı Fikirlerle, Yine Tavan Yaptı, Gö.oğlanı Basını, Beşiktaş'ı Yazın Hatta Karalayın, Aziz Amcanızdan Gidin Para Alın

En son RockKids tarafından C.tesi Eyl. 06, 2008 11:02 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
http://rockkids.wowwars.net
By_Chucky
By_ChucKy
By_ChucKy
By_Chucky

Erkek

MesajKonu: Geri: Bjk Tezahüratları (çok az küfür içerir :D)   Bjk Tezahüratları (çok az küfür içerir :D) Icon_minitimeC.tesi Eyl. 06, 2008 11:00 am

Siyahım Zindan Olsun Beyaz Aydınlık

Seninle Ağladık Senle Güldük Biz,Sevdamız Uğruna Canlar verdik Biz,Siyahın Zindan Olsun Beyaz Aydınlık Herkese Var Olmaz Beşiktaşlılık

Beşiktaş'ım Senin İçin

Beşiktaş'ım Senin İçin, Yakarım Bu Dünyayı,Hiç Kimseler Bitiremez Kartal,Yüreğimde Sevdanı Okulumun Sırasında Gecenin Bi Yarısında, Ölüm Kalım Arasında Aklım, Beyazında Karasında

Kalbimizde Hep Yeri Bitmesede Dertleri

Kalbimizde Hep Yeri, Bitmesede Dertleri, Doyamam Doyamam Sana, Ne fener Ne cimboma, Aşığız Beşiktaş'a doyamam doyamam sana

Elbet Bir Gün Öleceğiz BEŞİKTAAAAŞ

Elbet Birgün Öleceğiz Beşiktaş, Toprak Olup Gideceğiz Beşiktaş, Ölmekten Korkan Gö..,Sensizliğin Korkusu, Sardı Dört Bir Yanımı Beşiktaş, Allah'tan Tek Dileğim Şampiyonluk Görmeden, Almasın Şu Canımı Beşiktaaaaaaaş

İnandık Size Yüreğimizle

İnandık Size Yüreğimizle, Takım Ruhunuz Bedeninizde, 2 Kupayı Getirin Bize, Bütün İb.eler Gelecek Dize, Beşiktaş Beşiktaş Beşiktaş, 3 Hece 8 Harf Sadece BEŞİKTAŞ

Aklımda Bir Tek Sen

Aklımda Bir Tek Sen, Fikrimde Bir Tek Sen, Ne Farkeder Kartal, Sen Hergün Yenilsen,Uğrunda Herşeyden Öyle Vazgeçmişken Nasıl Vazgeçerim Beşiktaş'ım Senden
By_Chucky
By_ChucKy
By_ChucKy
By_Chucky

Erkek

MesajKonu: Geri: Bjk Tezahüratları (çok az küfür içerir :D)   Bjk Tezahüratları (çok az küfür içerir :D) Icon_minitimeC.tesi Eyl. 06, 2008 11:00 am

Ne Bir Heves,Ne Bir Tutku

Seni Sevdik Yemin Ettik Beşiktaşş, Sevdamızdan Ayıracak Hiç Bir Bedel Yok Bu Dünyada, Ne Bir Heves, Ne Bir Tutku, Beşiktaş'ım Anlatılmaz Sevgi Bu, Tapıyoruz, Seviyoruz, Aşkından Kahrolduk Biz Deliriyoruz

G.t Oğlanlarına Bakma Beşiktaş

Sen Bu G.t Oğlanlarına Bakma Beşiktaş Fener Cimbombom Gerisi Tıraş Kalbimizde Simsiyah Bembeyaz Bir Aşk Şampiyonluk İstiyoruz Beşiktaş Avrupa Fatihimiz Palavra Bekareti Bozmadık mı Kanarya Ellerimizde Döner Stat Çıkışlarında Görürsen Bir gün Şaşırma Şarabı da İçeriz Esrarı da Çekeriz Bize Beşiktaş Derler Biz Adamıda S.keriz Laylaylay la la

Bir of Çekelim Kendimizden Geçelim

Of of Yeter Artık Beşiktaş'ım Of Of Her Maçına Geliyoruz Of of Yenilsende geliyoruz Yensende Geliyoruz Ölümüne Seviyoruz Of Of

Amigomuzun

Amigomuzun,Kebapçımızın Yoksa Reklam yıldızımısın Anlıyamadık Sen Ne Ayaksın Alen Abi Sen Manyakmısın

Bütün Stad Halay Çeksene

Bir Taş Attım Havaya Düştü Saraçoğluna 40.000 fenerli Si.tim O da yetmedi Bana Heleloyloyloy Beşiktaş'ım fenere Koy

Ben Beşiktaş Çocuğuyum

Ben Beşiktaş Çocuğuyum Feneri de Neyleyim Ne Kadar Fenerli Varsa An.sını Si.eyim

Bitmesin Dertler Si.ime Kadar

Bitmesin Dertler Si.ime Kadar Beşiktaşlıyız Ölene Kadar Sende Olmazsan Bu Dünya da Sevilecek Ne Var
By_Chucky
By_ChucKy
By_ChucKy
By_Chucky

Erkek

MesajKonu: Geri: Bjk Tezahüratları (çok az küfür içerir :D)   Bjk Tezahüratları (çok az küfür içerir :D) Icon_minitimeC.tesi Eyl. 06, 2008 11:01 am

Ne F16lar

Ne F16lar, Ne de Füzeler, Türkiye'yi Bölmek Böyle G.t İster KAHROLSUN pkk

Yılarca Kahrolsak Dertten Kederden

Yıllarca Kahrolsak Dertten Kederden Bilsekki Kellemiz Kopar Bedenden Aşkımız Harbiden Hemde Derinden Asla Vazgeçmeyiz Beşiktaş Senden

Aşk Değil Sevgi Değil

Aşk Değil Sevgi Değil Beşiktaş'ım Delilik Bu Herşeyi Sende Buldum Yokki Bunun Başka yolu

Kapalı Tribün Loca Olsada

Yağmurlu Bir Günde Görmüştüm, Seni Üstünde Çubuklu Formalar Vardı, Bir Anda Tutuldum Aşık Oldum Ben, Hayatın Anlamı Siyah Beyazdı, Ölümle Yaşamı Ayıran Çizgi, Siyahla Beyazı Ayıramaz ki, Her Yolun Sonunda Ölüm Olsada, Sevenleri Kimse Ayıramaz ki

Yok Bu Sevdanın Bir Tarifi

Çokkkkkkk Seviyoruz Deli Gibi Yokkkkkk Bu Sevdanın Bir Tarifi Sen Bu Gönüllerin Sahibi Kartalll

Haydi Bastır Beşiktaş

Haydi Bastır Beşiktaş Ölümüne Beşiktaş Sevdik Gönül Verdik Her Maçına Geldik Haydi Bastır Beşiktaş Beşiktaş Ooooohhhhhhhooooooooohhhhhh....

Seninle Başladı Gece

Kazanda Başladı Gece Alkolikmi Sandın Sadece Beşiktaşlıyız Harbi Delikanlıyız Susun A.ınıza Koyarız
By_Chucky
By_ChucKy
By_ChucKy
By_Chucky

Erkek

MesajKonu: Geri: Bjk Tezahüratları (çok az küfür içerir :D)   Bjk Tezahüratları (çok az küfür içerir :D) Icon_minitimeC.tesi Eyl. 06, 2008 11:01 am

Çıldırt Bizi Delirt Bizi Kartalım

Çıldırt Bizi Delirt Bizi Kartalım Bu Stadı Başlarına Yıkalım

Mesut Et Bizi

Şampiyonluk Hasretiyle Çok Çile Çektik Geceleri Uyumadık Sabahlar Ettik Uçurumlara Düşmeden Tut Elimizi Şampiyon Ol Beşiktaş'ım Mesut Et Bizi

Şampiyon Görelim Sizi

Bu Sene Şampiyon Görelim Sizi Ölmeden Mezara Koymayın Bizi Korkutmaz Bizleri Mûsalla Taşı Ölümüne Seviyoruz Biz Beşiktaş 'ı

Aziz Yıldırım

Hangimizin Var Böyle Rezil Tarihi Kim Oynattığı Altı İbn.yi Aziz Yıldırım Kapat Şu Kerhaneyi Si.erim Böyle Efsaneyi

Beşiktaşlı Olmayan...

Beşiktaşlı Olunmaz Beşiktaşlı Doğulur Beşiktaşlı Olmayanlar Oros.u Çocuğudur...

Deli Diyorlar Bana

Sevdim Seni Bir Kere Başkasını Sevemem Deli Diyorlar Bana Desinler Değişemem Ohhh

Okulda Defteri

Okulda defteri evde anneyi terkedip geldik sevgilimizi utanmadan istiyor yüzsüzler dolar bu alemde kral yine TARAFTAR

Şampiyon Ol Beşiktaşım

Cimboma Koy Fenere Koy Şampiyon Ol Beşiktaşım
Pretty.Girl
Miss.Administrator
Miss.Administrator
Pretty.Girl

Kadın
Kişisel İleti : MELEK KIZ!-SATANİST

MesajKonu: Geri: Bjk Tezahüratları (çok az küfür içerir :D)   Bjk Tezahüratları (çok az küfür içerir :D) Icon_minitimeC.tesi Ekim 04, 2008 5:25 pm

bana uygun değil

Bjk Tezahüratları (çok az küfür içerir :D)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-