RockKids
Üye Değilseniz Lütfen Üye Olun Eğer Üyeysenizde Giriş Yapın.. :)
RockKids
Üye Değilseniz Lütfen Üye Olun Eğer Üyeysenizde Giriş Yapın.. :)
RockKids
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

...Copyright ©2009 - 2010 Tüm Hakkı Saklıdır...

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Nobre masaya oturuyor

YazarMesaj
By_Chucky
By_ChucKy
By_ChucKy
By_Chucky

Erkek

Nobre masaya oturuyor Empty
MesajKonu: Nobre masaya oturuyor   Nobre masaya oturuyor Icon_minitimePtsi Mart 09, 2009 6:51 pm

Nobre masaya oturuyor 00012155

Mert Nobre´nin menaceri Juan Figer ile Siyah-Beyazlı yöneticiler bugün biraraya gelecek. Uzun zamandır beklenen zirveden imza çıkması bekleniyor.

‘Başkan’la görüştüm’
Beşiktaş'ta bir türlü beklenen imzayı atamayan Mert Nobre konusunda sona gelindi... Aylardır İstanbul’a beklenen Sambacı’nın menaceri Juan Figer ile Beşiktaşlı idareciler bugün biraraya gelecekler. Başkan Yıldırım Demirören’le görüşüp, anlaştığını hatırlatan Mert Nobre, “Adımın birçok kulüple anılması doğal. Çünkü sezon sonunda bonservisim elinde olacağı için, ilgi duyanlar oldu. Ancak ben başkanımız ile görüşüp, anlaştım” dedi.
‘Yuvamda kalacağım’
“Bana tek resmi teklif Lens’ten geldi” ifadesini kullanan Nobre, şöyle devam etti: Ancak kulüpler bonservis bedelinde anlaşamayınca, transfer gerçekleşmedi. Şampiyon olup, yeni sezonda Beşiktaş formasıyla Şampiyonlar Ligi’nde oynayacağım... Bilindiği gibi Nobre ile Beşiktaş kulübü yıllık 1.5 milyon Euro karşılığında el sıkışmıştı. Ancak golcü futbolcunun menaceri Figer’in istediği 2.5 milyon Euro’luk imza bedeli, sorun yaratmıştı.
http://rockkids.wowwars.net

Nobre masaya oturuyor
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-