RockKids
Üye Değilseniz Lütfen Üye Olun Eğer Üyeysenizde Giriş Yapın.. :)
RockKids
Üye Değilseniz Lütfen Üye Olun Eğer Üyeysenizde Giriş Yapın.. :)
RockKids
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

...Copyright ©2009 - 2010 Tüm Hakkı Saklıdır...

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Bir Bjk'li, bir Fener´li ve Gs´li

YazarMesaj
By_Chucky
By_ChucKy
By_ChucKy
By_Chucky

Erkek

Bir Bjk'li, bir Fener´li ve Gs´li Empty
MesajKonu: Bir Bjk'li, bir Fener´li ve Gs´li   Bir Bjk'li, bir Fener´li ve Gs´li Icon_minitimePaz Eyl. 14, 2008 2:12 pm

Bir GS'li, bir Fener´li ve BJK´li Arabistan'da yasak olmasına rağmen bir otelde içki içerken yakalanırlar... Mahkemeye çıkarılırlar...

Karar IDAM... Itiraz ederler ve karar ömür boyu hapis cezasina çevrilir. Ama o gün, bayrama denk geldigi icin Prens Hazretleri cezayi kaldirip hepsine 20 kirbaç ceza verir. Bizimkileri sempatik buldugu için de bir kiyak daha yapip herkese cezasini hafifletmek için bir istek hakki tanir.

Gs'li: "Sirtima bir yastik baglayin" der. 10 kirbaçtan sonra yastik paramparça olur ve pek fayda etmez. Uyanik Fenerbahçe' li bunu görünce: "Sırtıma iki yastik baglayin" der. Ama iki yastik bile 10 kirbaca dayanmaz.

Sira Beşiktaşlıya' lıya gelince Prens Hazretleri: "Bak ben de Beşiktaş' lıyım!!! Sana ceza vermek istemezdim ama ne yaparsın kurallar böyle..Bu yüzden sana iki istek hakki veriyorum" "Peki" der Beşiktaş' lı:"O zaman bana 40 kirbaç vurulsun". Herkes saskina döner. Prens Hazretleri: "Peki ikinci istegin nedir?" diye sorar... Beşiktaşlı'lı pis pis siritarak: "FENERBAHÇE´liyi sırtima baglayin"
http://rockkids.wowwars.net

Bir Bjk'li, bir Fener´li ve Gs´li
1 sayfadaki 1 sayfası