RockKids
Üye Değilseniz Lütfen Üye Olun Eğer Üyeysenizde Giriş Yapın.. :)
RockKids
Üye Değilseniz Lütfen Üye Olun Eğer Üyeysenizde Giriş Yapın.. :)
RockKids
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

...Copyright ©2009 - 2010 Tüm Hakkı Saklıdır...

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Ve söz Sinan Engin'de...

2 posters
YazarMesaj
By_Chucky
By_ChucKy
By_ChucKy
By_Chucky

Erkek

Ve söz Sinan Engin'de... Empty
MesajKonu: Ve söz Sinan Engin'de...   Ve söz Sinan Engin'de... Icon_minitimeSalı Ekim 07, 2008 10:44 pm

İstifa ettiğini ve başkan Yıldırım Demirören tarafından istifasının kabul edilmediğini ifade edeN Sinan Engin şöyle konuştu:
"Öncelikle ben de Ertuğrul Sağlam ile birlikte istifa ettim ama bu kararım kabul edilmedi. Ben bu saatten sonra istifa düşüncemi rafa kaldırıyorum. Tek düşüncem Beşiktaş'ı içinde bulunduğu bu kaos ortamından çıkarmak. Ben Yıldırım Demirören yönetimi ile geldim ve bugünden sonra sadece onlarla beraber giderim. Ayrıca şunu da belirteyim Beşiktaş'ın yeni hocası yabancı olacaktır. Dün ve bugün medyada çıkan haberlerde Mustafa Denizli'nin adı Beşiktaş ile anılıyor. Ama ben bu takımın menajeri olarak şu ana kadar bir girişimimizin olmadığını söyleyebilirm. Yeni gelecek teknik adamımıza kısa sürede hem ülkemizi, hem de Beşiktaş'ın içinde bulunduğu durumu en iyi şekilde anlatacağıma eminim."
Engin ayrıca Beşiktaş'ın sıkıntılı bir dönemden geçtiğini de vurgularken, "Kimse Beşiktaş'ı düşünmüyor. Herkes olayları kendine göre yorumluyor. Ama ortada Beşiktaş var ve bu durumdan en çok zarar gören kulübümüz oluyor. Son oynadığımız Hacettepe maçında beni istifaya davet eden taraftarlarımıza da söylemek istiyorum. Ben istifa edince her şey düzelecek miydi? Bundan sonra herkes Beşiktaş'ın menfaatleri için ne dediğini ve nasıl hareket ettiğine dikkat etmelidir" şeklinde konuştu.
http://rockkids.wowwars.net
Pretty.Girl
Miss.Administrator
Miss.Administrator
Pretty.Girl

Kadın
Kişisel İleti : MELEK KIZ!-SATANİST

Ve söz Sinan Engin'de... Empty
MesajKonu: Geri: Ve söz Sinan Engin'de...   Ve söz Sinan Engin'de... Icon_minitimeÇarş. Ekim 08, 2008 8:28 am

tşkür

Ve söz Sinan Engin'de...
1 sayfadaki 1 sayfası