RockKids
Üye Değilseniz Lütfen Üye Olun Eğer Üyeysenizde Giriş Yapın.. :)
RockKids
Üye Değilseniz Lütfen Üye Olun Eğer Üyeysenizde Giriş Yapın.. :)
RockKids
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

...Copyright ©2009 - 2010 Tüm Hakkı Saklıdır...

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Önce şampiyonluk

YazarMesaj
By_Chucky
By_ChucKy
By_ChucKy
By_Chucky

Erkek

Önce şampiyonluk Empty
MesajKonu: Önce şampiyonluk   Önce şampiyonluk Icon_minitimePtsi Mart 09, 2009 6:48 pm

Sakat sakat oynayan İbrahim Toraman, “Zor bir durum ama katlanacağız. Camia kupa beklerken, bıçak altına yatamam” dedi.Mustafa Denizli’nin teknik direktörlük koltuğuna oturmasının ardından ilk 11’in değişmez ismi oldu İbrahim Toraman... Aşil tendonunda ciddi bir sakatlık geçirmesine rağmen ameliyat olmayı reddeden Toraman, çarpıcı açıklamalarda bulundu. “Herkes bana ameliyat ol diyor” ifadesini kullanan yıldız oyuncu, “Camia bizden şampiyonluk bekliyor. Önce kupayı alalım, sonra bıçak altına yatarım” diye konuştu. Kramponlarının arkasını kestiğini hatırlatan İbrahim Toraman, “Ayakkabılarımın topuğunun olmaması beni rahatlattı. Her maç öncesinde de iğne oluyorum. Tam kapasiteyle oynadığımı söyleyemem. Zor bir durum, ancak katlanacağız. Camiamızın beklentileri ortada. Herkes şampiyonluk isterken, bıçak altına yatamam” yorumunu yaptı.
http://rockkids.wowwars.net

Önce şampiyonluk
1 sayfadaki 1 sayfası